Praha

Kurzy Street Dance Praha

ZÁPISY PROBÍHAJÍ I CELÝ ÚNOR 2020

Zapsat se můžete od pondělí do čtvrtka na recepci studia v časech od 16:00 do 20:00 hod.

Adresa: Tělocvičná jednota Sokol Praha
Královské Vinohrady
Polská 2400/1, 120 00
Praha 2 – Vinohrady

První hodina je zdarma.

DŮLEŽITÉ TERMÍNY :

14.3.2020 –   BDS CUP hala RADOTÍN

04.4.2020 – REGIONÁLNÍ KOLO FORMACÍ – hala Unyp Aréna Praha

24.4.2020 – MISTROVSTVÍ ČECH FORMACÍ HVK (DOSPĚLÍ) – hala Unyp Aréna Praha

25.4.2020 – MISTROVSTVÍ ČECH FORMACÍ JVK (JUNIOŘI) – hala Unyp Aréna Praha

26.4.2020 – MISTROVSTVÍ ČECH FORMACÍ DĚTÍ A RODIČE – hala Unyp Aréna Praha

15.5.2020 – BEAT STREET BRNO MČR FORMACÍ – všechny 3. Liga + 2.liga JVK a HVK

16.5.2020 – BEAT STREET BRNO MČR FORMACÍ  – mini formate + JVK a HVK Extraliga + produkce

17.5.2020 – BEAT STREET BRNO MČR FORMACÍ – DVK formace + HVK2 formace

 

LÉTO S BDS ACADEMY – HRACHOV – SVATNÝ JÁN 

25.7. – 30.7.2020 – SMMR JUNIOR DO 16 LET

30.7 – 4.8.2020 – SOUSTŘEDĚNÍ BDS ACADEMY

4.8. – 9.8.2020 – SMMR DOSPELÍ NAD 16 LET

7.8. – 9.8.2020 – SOUSTŘEDĚNÍ RODIČE

24.8. – 28.8.2020 – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NA BDS V PRAZE – Polská 2400/1a

 

 

Soutěžní složky Děti

DĚTSKÝ TEAM – Býdyesíčka Mini

 do 6 let
PO: 15:30-16:30
ST: 16:00-17:00

Více informací

Připravujeme

Soutěžní složky Junioři

JUNIORSKÝ TEAM B – New Kids On The Block

13 – 15 let
PO: 17:30-18:30
ČT: 17:30-18:30

Více informací

Připravujeme

Soutěžní složky Dospělí

DOSPĚLÍ TEAM  B 

16+ let
ÚT: 20:00-21:30
ČT: 18:00-19:30

Více informací

Připravujeme

DĚTSKÝ TEAM B – Smurf´s

do 12 let
PO: 16:30-17:30
ST: 17:00-18:00

Více informací

Připravujeme

JUNIORSKÝ TEAM A – Teenage Flava

 13 – 15 let
PO: 16:30-18:00
ST: 17:00-18: 30
ČT: 16:30-18:00

Více informací

Připravujeme

DOSPĚLÍ TEAM A – Ninjazz

16+ let
PO: 19:30-21:00
 ST: 18:30-20:00
ČT: 19:30-21:00

Více informací

Připravujeme

DĚTSKÝ TEAM  A – Youngstars

 do  12 let
PO: 16:10-17:45
ST: 16:00-17:30
ČT: 16:00-17:30

Více informací

Připravujeme

DOSPĚLÍ TEAM 25 + let  – Oldschool

PO: 18:00-19:30
ST: 18:30-20:00

Více informací

Připravujeme

Kurzy pro radost

 NESOUTĚŽNÍ Děti do 12 let

PO: 15:30-16:30

Více informací

Připravujeme

Speciálni složky

FREESTYLE Junioři

od 13 do 16 let
PÁ: 17:00-18:30

Více informací

Připravujeme

Open class

HOUSE DANCE – Andyboy

PO: 18:30-19:30

Více informací

Připravujeme

NESOUTĚŽNÍ Junioři od 13 do 15 let

PO: 17:30-18:30

Více informací

Připravujeme

FREESTYLE Dospělí

16 + let
PO: 20:30-22:00
ST: 20:00-21:30

FREESTYLE – je složka určená pro hodně pokročilý tanečníky

Více informací

Připravujeme

ALLSTYLE  25 + let – Dano

dá se platit i jako pololetní kurz

ST: 20:00-21:00

Více informací

Připravujeme

NESOUTĚŽNÍ  Dospělí

 16 + let
PO: 19:30-20:30
ST: 17:30-18:30

Tyhle složky jsou určené pro začínajíci tanečníky

Více informací

Připravujeme

BUBENICKÁ AKADEMIE – Tokhi

NE: 18:00-19:30

Více informací

Připravujeme
Daniel Denn Lipták
Andrej Andyboj Urysiak
Vahe Wahe Akopjan
PITKIN

BUDOVA SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY 

vchod z levé strany budovy

Polská 2400/1a
Praha Vinohrady
Česká republika

KONTAKT: 

pro studenty do  15 let  :     Dana “Danča” Klasová,   tel.: 604 935 655
pro studenty nad 15 let : František “Ferino” Bodnár , tel : 602 174 520

STUDENTI ABSOLVUJÍCI

2400,- CZK

1X TÝDNĚ 60 MINUT

Platba za jedno pololetí

STUDENTI ABSOLVUJÍCI

2800,- CZK

1X TÝDNĚ 90 MINUT

Platba za jedno pololetí

STUDENTI ABSOLVUJÍCI

3300,- CZK

2X TÝDNĚ 60 MINUT

Platba za jedno pololetí

STUDENTI ABSOLVUJÍCI

4900,- CZK

2 X TÝDNĚ 90 MINUT , ÁČKOVÉ SLOŽKY 3X TÝDNĚ

Platba za jedno pololetí

Andrej Andyboj Urysiak

PONDĚLÍ  : 18:30 – 19:30

Cena : 150,-CZK

Daniel Lipták

STŘEDA : 20:00 – 21:00

Cena : 150,-CZK

NEDĚLE : 18:00 – 19:30

Cena : 200,- CZK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *