BDS

BDS Academy

Taneční škola s názvem BDS Academy vznikla v březnu roku 2006. Název BDS byl převzat ze Slovenské republiky, kde skupinu s názvem BDS založili v roce 1996 Miro Olšavský a František Bodnár, dnes trenéři BDS Academy.

BDS Academy se věnuje převážně streetovým technikám moderního pouličního tancování. Hlavní náplní a tanečními technikami jsou Hip Hop, Housedance, Breakdance, Popping, Locking a Dancehall.

Tanečníci a členové týmů BDS mají možnost vzdělávat se v technikách jako je Hip Hop, Locking atd. Účastní se pravidelných workshopů určených pro členy. Dále se zdokonalují v jazzových technikách včetně technických základů tance.

BDS Academy vychovává mládež ve věku od čtyř let v různých věkových kategoriích. V případě, že se jedná o soutěžní tancování jsou v BDS Academy přesně rozdělené složky. A to na složku dětí 6–11 let, juniorů 12–14 let a dospělých nazvaných HVK a to nad 15 let věku.

V každé soutěžní složce může tančit maximálně 24 tanečníků.  Nedílnou součástí činnosti BDS Academy je streetová taneční výuka veřejnosti nejen v Praze ale i v širším okolí Prahy.

V současné době tyto kurzy navštěvují stovky zájemců.

0
Aktivních poboček
0
Let od založení akademie
0
Tanečníků prošlo naší akademií

Trenéři

LUCKA
DEENO
ANDYBOJ
WAHE
JENDO
MIRU

Vyučované taneční styly